Netflix prześwietlił karierę kontrowersyjnego napastnika. Wkrótce premiera „Anelka: Piłkarz niezrozumiany” [WIDEO]

Netflix prześwietlił karierę kontrowersyjnego napastnika. Wkrótce premiera „Anelka: Piłkarz niezrozumiany” [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Netlfix

Netflix przygotował kolejną propozycję dla fanów futbolu i już 5 sierpnia udostępni na swojej platformie dokumenty sportowy „Anelka: Piłkarz niezrozumiany”.

Amerykańskie przedsiębiorstwo oferujące możliwość odpłatnego oglądania materiałów wideo w postaci filmów i seriali na stronie internetowej rozpieściło w tym roku wyjątkowo sympatyków futbolu za sprawą trzech wyjątkowych produkcji skierowanych przede wszystkim do osób interesujących się piłką nożną.

Najpierw 20 marca swoją premierę na popularnej platformie miał serial „The English Game” i dramat sportowy „Ultras”, a następnie kilkanaście dni później pojawił się także drugi sezon dokumentu „Sunderland aż po grób”.

Netflix nie zamierzał na tym poprzestać i poinformował o zakończeniu prac nad produkcją opowiadającą o karierze Nicolasa Anelki, która będzie można obejrzeć już 5 sierpnia.

W ponad półtoragodzinnym dokumencie poznamy historię kontrowersyjnego francuskiego napastnika opowiadaną przez niego samego i między innymi Arsène'a Wengera, Didiera Drogbę, Thierry'ego Henry'ego, Patrice'a Evrę czy Paula Pogbę.

Pragniemy przypomnieć, że 41-latek zakończył swoją przygodę z futbolem w 2016 roku i w jej trakcie zaliczył pobyt w takich czołowych europejskich drużynach jak Paris Saint-Germain, Arsenal, Real Madryt, Liverpool, Manchester City czy Juventus. Ponadto razem z kadrą „Trójkolorowych” wziął udział w dwóch edycjach Mistrzostw Europy (2000, 2008) i jednej Mistrzostw Świata (2010).

Obecnie jako początkujący szkoleniowiec jest związany z Lille, gdzie odpowiada za szkolenie grup młodzieżowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy