Netflix prześwietlił karierę kontrowersyjnego napastnika. Wkrótce premiera „Anelka: Piłkarz niezrozumiany” [WIDEO]

Netflix prześwietlił karierę kontrowersyjnego napastnika. Wkrótce premiera „Anelka: Piłkarz niezrozumiany” [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Netlfix

Netflix przygotował kolejną propozycję dla fanów futbolu i już 5 sierpnia udostępni na swojej platformie dokumenty sportowy „Anelka: Piłkarz niezrozumiany”.

Amerykańskie przedsiębiorstwo oferujące możliwość odpłatnego oglądania materiałów wideo w postaci filmów i seriali na stronie internetowej rozpieściło w tym roku wyjątkowo sympatyków futbolu za sprawą trzech wyjątkowych produkcji skierowanych przede wszystkim do osób interesujących się piłką nożną.

Najpierw 20 marca swoją premierę na popularnej platformie miał serial „The English Game” i dramat sportowy „Ultras”, a następnie kilkanaście dni później pojawił się także drugi sezon dokumentu „Sunderland aż po grób”.

Netflix nie zamierzał na tym poprzestać i poinformował o zakończeniu prac nad produkcją opowiadającą o karierze Nicolasa Anelki, która będzie można obejrzeć już 5 sierpnia.

W ponad półtoragodzinnym dokumencie poznamy historię kontrowersyjnego francuskiego napastnika opowiadaną przez niego samego i między innymi Arsène'a Wengera, Didiera Drogbę, Thierry'ego Henry'ego, Patrice'a Evrę czy Paula Pogbę.

Pragniemy przypomnieć, że 41-latek zakończył swoją przygodę z futbolem w 2016 roku i w jej trakcie zaliczył pobyt w takich czołowych europejskich drużynach jak Paris Saint-Germain, Arsenal, Real Madryt, Liverpool, Manchester City czy Juventus. Ponadto razem z kadrą „Trójkolorowych” wziął udział w dwóch edycjach Mistrzostw Europy (2000, 2008) i jednej Mistrzostw Świata (2010).

Obecnie jako początkujący szkoleniowiec jest związany z Lille, gdzie odpowiada za szkolenie grup młodzieżowych.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy