Newcastle z ofertą za napastnika Tenerife

Newcastle z ofertą za napastnika Tenerife
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Sports

Klub z St. James’ Park rozpoczął otwarte rozmowy z hiszpańskim CD Tenerife w sprawie pozyskania napastnika Ayoze Péreza. Według niektórych źródeł, Newcastle United zaoferowało drugoligowcowi dwa miliony funtów za piłkarza.

20-latkiem interesują się również inne kluby z Hiszpanii i Anglii. Nawet FC Porto wyraża swoje zainteresowanie, jednak pierwsza oferta od portugalskiego giganta została odrzucona. Teraz wydaje się, że to "Sroki" są najbliżej zakontraktowania wysoko cenionego zawodnika.

Pérez w minionym sezonie był jednym z najlepszych strzelców w Segunda División. W przeciągu 33 występów dla Teneryfy zapisał na swoim koncie 16 trafień. Angielska prasa sugeruje, że Ayoze podpisze z Newcastle pięcioletnią umowę.

Agent piłkarza Olaf Bonales przyznał, że jego klient w najbliższe lato opuści swoją drużynę.

- Nie mam w tej chwili nic do powiedzenia w tym temacie. Takie doniesienia są normalne, niedawno zakończył się sezon. Tenerife już kontaktowało się z nami. Ayoze nie będzie zawodnikiem tego klubu w następnym sezonie - zapowiedział Bonales.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy