Newcastle znalazło następcę Rémy'ego

Newcastle znalazło następcę Rémy'ego
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Daily Mail

Loïc Rémy nie zostanie znów graczem Newcastle. Alan Pardew znalazł nowego kandydata do ataku.

 

Francuz spędził na St.James' Park ostatni sezon, gdzie w lidze udało mu się zdobyć 14 bramek. Władze "Srok" chciały podpisać z nim stałą umowę, ale teraz 27-latek postanowił poszukać klubu, który ma szansę gry w Lidze Mistrzów. Nie udał mu się jednak plan transferu do Liverpoolu.

Zamiast Rémy'ego, do Newcastle trafi Facundo Ferreyra z Szachtara Donieck. 23-latek ma zostać wypożyczony na rok. Argentyńczyk jest jednym z tych zawodników, który po prostu boi się dalej przebywać na Ukrainie z powodu konfliktów z Rosją.

W sprawie Loïca Rémy'ego wypowiedział się menadżer Alan Pardew:

- Daliśmy jasno do zrozumienia, że chcemy go mieć na stałe w drużynie. Czasami po prostu musisz stwierdzić, gdzie jest granica, której my - jako szanujący się klub - nie przekroczymy. Ale okno transferowe wciąż trwa, a zatem trzymamy rękę na pulsie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy