Neymar na celownikach trzech gigantów

Neymar na celownikach trzech gigantów fot. Xinhua / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruno Andrade

Neymar latem może opuścić PSG, a zainteresowanie nim przejawiają Manchester United, Chelsea oraz Newcastle United - informuje Bruno Andrade.

Neymar występuje w PSG od 2017 roku. Wówczas to działacze francuskiego klubu pozyskali go z FC Barcelony, a kwota transakcji wyniosła 222 miliony euro. Do tej pory jest to najdroższy zakup w historii futbolu.

Kiedy Brazylijczyk przeprowadzał się do Paryża, jego celem było wyjście z cienia Lionela Messiego, a co za tym idzie, zdobycie Złotej Piłki.

Do tej pory jednak ta misja nie zakończyła się sukcesem, a bardzo możliwe, że i przygoda atakującego z obecnym zespołem dobiega końca. Pojawiają się bowiem wieści, że obie strony dążą do rozstania.

Fakty są takie, że 31-latek nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a PSG chce zmienić politykę transferową. Ta ma skupiać się na mniejszym przywiązaniu do indywidualności.

Latem możemy być zatem świadkami hitowego transferu z udziałem Neymara, bo według ustaleń Bruno Andrade ma on zalotników w Premier League. Jego sytuację śledzą trzej giganci: Manchester United, Chelsea oraz Newcastle United.

Wychowanek Santosu rozegrał w tym sezonie łącznie 29 meczów, a w nich zdobył 18 bramek i miał 17 asyst.

Umowa Neymara z PSG wygasa 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy