Neymar wściekły na sędziego. „Moja dupa mówi po francusku”

Neymar wściekły na sędziego. „Moja dupa mówi po francusku”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS I Goal.com

Przy okazji sobotniego meczu Ligue 1 pomiędzy Paris Saint-Germain a Montpellier doszło do sporego zamieszania z Neymarem i arbitrem Jérômem Brisardem w rolach głównych.

PSG prowadziło po golu Pablo Sarabii z 8. minuty, w dodatku od 17. grało z przewagą jednego zawodnika. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Neymar miał piłkę w okolicach narożnika boiska. Brazylijczyk w efektowny sposób chciał przerzucić ją nad głową rywala, co koniec końców mu się nie udało. Chwilę później do 27-latka dobiegł arbiter.

Zdaniem mediów sędzia zwrócił mu uwagę na to, że gra w sposób prowokujący. Nie była to bowiem jedyna sytuacja w tym meczu, gdy Neymar chciał ośmieszyć przeciwnika. Napastnik zaczął się zaciekle bronić, tłumacząc, że sam był prowokowany przez rywali i faulowany. Brisard zdecydował się dać mu żółtą kartkę.

Na tym sprawa się nie zakończyła. Neymar miał spore pretensje do arbitra, gdy zszedł z murawy na przerwę. W tunelu doszło do krótkiego dialogu z sędziami.

- Gram w piłkę, a on daje mi żółtą kartkę. Powiedz mu, że nie można tak robić - powiedział Brazylijczyk Marco Verrattiemu.
- Uspokój się - stwierdził arbiter techniczny.

Neymarowi zasugerowano, żeby mówił po francusku.

- Moja dupa mówi po francusku - rzucił wściekły Brazylijczyk.

Nie jest to przesądzone, ale media sugerują, że może zostać on ukarany.

PSG wygrało ostatecznie z Montpellier 5:0.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy