Neymar z postem po przegranym finale Copa América. Zdradził, co powiedział Leo Messiemu

Neymar z postem po przegranym finale Copa América. Zdradził, co powiedział Leo Messiemu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Neymar

Neymar odniósł się za pośrednictwem Instagrama do przegranego finału Copa América 2021.

W nocnym finale południowoamerykańskiego turnieju zmierzyły się dwie największe tamtejsze siły, a więc Argentyna i Brazylia. Lepsza okazała się ta pierwsza, która sięgnęła po triumf w całej imprezie dzięki trafieniu Ángela Di Maríí z pierwszej połowy.

Już po ostatnim gwizdku miał miejsce ładny obrazek, kiedy to Neymar i Leo Messi, byli koledzy klubowi z Barcelony, przytulili się. Gwiazdor Paris Saint-Germain powiedział wtedy coś Argentyńczykowi.

Oto co dzisiaj napisał Neymar na Instagramie:

„Porażka mnie rani, boli. To coś, z czym wciąż nie nauczyłem się żyć. Wczoraj, kiedy przegrałem, podszedłem uściskać największego i najlepszego piłkarza, jakiego kiedykolwiek widziałem, grając. Mojego przyjaciela i brata Messiego. Byłem smutny i powiedziałem mu: „Ty sukinsynu, pokonałeś mnie”. Jestem bardzo smutny z powodu tego, że przegrałem. Ale ten facet jest niesamowity. Mam wielki szacunek za to, co zrobił dla piłki nożnej. Za to, co zrobił dla mnie. NIENAWIDZĘ PRZEGRYWAĆ, ale ciesz się tym tytułem, bo piłka nożna czekała na ten moment. Gratulacje, bracie” - czytamy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy