Nici z transferu Davida de Gei
2024-07-28 11:04:57; Aktualizacja: 1 rok temu
Rozmowy o przeprowadzce Davida de Gei do Genoi dobiegły końca. Transferu nie będzie – przekazało Sky Sports.
Dyskusje o podpisaniu długoterminowej umowy z wolnym zawodnikiem, szukającym nowego pracodawcy już od ponad roku, zostały przerwane przez oczekiwania finansowe Hiszpana. Te znacznie przekraczają możliwość drużyny ze średniej półki Serie A.
Pierwsze sygnały o zainteresowaniu 33-latkiem pojawiły się od Gianluki Di Marzio. Później doniesienia potwierdziło również „The Athletic”. Jak jednak przyszło co do czego, negocjacje zakończyły się szybko i bez powodzenia ze względu na wymagania golkipera w kwestii wynagrodzenia.
Genoa woli skupić się na znalezieniu tańszej w utrzymaniu alternatywy.Popularne
Do momentu wygaśnięcia umowy z Manchesterem United wraz z końcem czerwca 2023 roku wychowanek Atlético Madryt inkasował rocznie około 23 milionów euro brutto.
Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle 45-krotny reprezentant Hiszpanii oraz mistrz Anglii z kampanii 2012/2013 podejmie decyzję, którą z propozycji zaakceptować. Niejednokrotnie przewijały się bowiem plotki, że gdy tylko cierpliwość się skończy, zawodnik odważy się ogłosić zakończenie kariery.
W ostatnich aktywnych zmaganiach 2022/2023 doświadczony zawodnik sięgnął po Złotą Rękawicę w Premier League, zaliczając 17 czystych kont.
Przez okres bezrobocia De Geę media łączyły między innymi z takimi firmami, jak Newcastle United, Al-Nassr, Sevilla czy Real Betis.
W dalszym ciągu sytuację dwukrotnego zdobywcy Pucharu Ligi Europy bacznie monitorują kluby z Arabii Saudyjskiej oraz Major League Soccer.











![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/170x113/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/90x60/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)





