Nicolò Barella w Premier League?! Angielski klub gotowy zapłacić 70 milionów euro

Nicolò Barella w Premier League?! Angielski klub gotowy zapłacić 70 milionów euro fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Repubblica

Inter Mediolan może stracić kolejnego zawodnika. Do złożenia oferty za Nicolò Barellę przygotowuje się bowiem Liverpool, a wszystkiemu z oddali przygląda się również Manchester United - informuje „La Repubblica”.

Świetne Mistrzostwa Europy 2020 w wykonaniu reprezentacji Włoch procentują dużym zainteresowaniem poszczególnymi piłkarzami. Pracodawcę zmieni najprawdopodobniej Manuel Locatelli, a w ślad za nim może pójść Nicolò Barella.

24-latek jest absolutnie kluczowym zawodnikiem Interu Mediolan, ale problemy finansowe mistrza Włoch mogą sprawić, że ostatecznie zgoda na odejście zostanie wyrażona.

„La Repubblica” donosi, że chociaż Simone Inzaghi otrzymał zapewnienie, że oprócz Achrafa Hakimiego nie odejdzie żaden inny ważny gracz, to w przypadku oferty rzędu 70 milionów euro, na której złożenie ma być gotowy Liverpool, pokusa może być za duża..

Jednocześnie środkowym pomocnikiem interesuje się Manchester United, który wciąż nie jest pewny pozostania Paula Pogby na następny sezon.

Barella podczas minionego EURO 2020 rozegrał sześć spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. Wcześniej, w klubie, pakował piłkę do siatki rywali trzy razy, dodając do tego 13 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy