Nie będzie powrotu do Legii Warszawa. Zawodnik odrzucił ofertę

2024-06-15 22:34:01; Aktualizacja: 4 tygodnie temu
Nie będzie powrotu do Legii Warszawa. Zawodnik odrzucił ofertę Fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Legia.Net | FootballScout

Legia Warszawa nie sprowadzi ostatecznie z powrotem Jakuba Jędrasika. Skrzydłowy prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy z Ruchem Chorzów - donoszą FootballScout i Legia.Net.

Jakub Jędrasik opuścił w styczniu bieżącego roku Legię Warszawa na rzecz zaliczenia przeprowadzki do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Na poziomie pierwszej ligi miał nabrać doświadczenia i zasmakować w regularnej grze.

Jędrasik w rundzie wiosennej pojawiał się tylko pięciokrotnie na murawie, z czego tylko raz od pierwszych minut. Swojej obecności nie podkreśli golem lub asystą.

Młodzieżowiec zaczął myśleć o opuszczeniu szeregów „Słoników”. Wykorzystać chciała to Legia Warszawa, która zagwarantowała sobie opcję pierwokupu.

Plan był taki, by Jędrasik dołączył do drugiego zespołu stołecznego klubu, którego celem na przyszły sezon będzie awans do drugiej ligi. Wydawało się, że sprawa jest przesądzona i dojdzie do powrotu.

Jak donosi portal Legia.Net, 19-latek nie porozumiał się przedstawicielami „Wojskowych”. Nie oznacza to jednak, że zostanie w Termalice.

Wedle doniesień użytkownika FootballScout młodzieżowy reprezentant kraju prowadzi zaawansowane rozmowy z Ruchem Chorzów. 

Jędrasik zdołał zadebiutować w pierwszym zespole Legii. W ostatniej kolejce kampanii 2022/2023 zaliczył dwie minuty w starciu ze Śląskiem Wrocław.