Nie tylko Benrahma. Watkins coraz bliżej odejścia z Brentfordu

Nie tylko Benrahma. Watkins coraz bliżej odejścia z Brentfordu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: London Evening Standard | BBC

Brentford może wkrótce stracić Ollie’ego Watkinsa - informują zgodnie „London Evening Standard” oraz stacja BBC.

Drugi najlepszy strzelec Championship, który w minionym sezonie zgromadził 25 trafień i trzy asysty, dokładając do tego wyniku gola w play-offach, liczył na awans swojej drużyny do Premier League. Tak się jednak nie stało, co nie oznacza, że 24-latek ostatecznie nie trafi do angielskiej ekstraklasy.

Media na Wyspach Brytyjskich informują, że środkowy napastnik, który może zająć także miejsce na jednym ze skrzydeł, przykuł uwagę Crystal Palace oraz Aston Villi. Z tej dwójki większą determinacją jak na razie mają wykazywać się „Orły”, które ponoć są w stanie przeznaczyć na zakup Watkinsa 25 milionów funtów.

Taka kwota powinna zadowolić Brentford. BBC podaje bowiem, że wraz z przegranymi barażami, inne kluby zyskały możliwość zakontraktowania Anglika po cenie wyjściowej opiewającej na kwotę 18 milionów funtów. To jest doskonałą zapowiedzią batalii o jego angaż, do której niedługo mogą włączyć się także inne, zdecydowanie mocniejsze ekipy.

Przed dołączeniem do „Pszczół”, bramkostrzelny gracz występował w Exeter City i Weston-super-Mare. Ewentualny transfer byłby zatem dla niego sporym krokiem w karierze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy