Nie tylko Eto'o. Racing Murcia poluje na jeszcze jedną emerytowaną gwiazdę

Nie tylko Eto'o. Racing Murcia poluje na jeszcze jedną emerytowaną gwiazdę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Racing Murcia pracuje nad nakłonieniem Samuela Eto'o do powrotu do gry w piłkę. Jak się okazuje Kameruńczyk nie jest jedynym celem hiszpańskiego klubu, któremu zależy też na reaktywowaniu kariery Antonio Cassano - poinformował „AS”.

Przedstawiciele drużyny występującej na czwartym poziomie rozgrywkowym w kraju postanowili podjąć się dość karkołomnego wyzwania w celu zwrócenia na siebie uwagi i rozpoczęli swoje starania o nawiązanie współpracy między innymi z Samuelem Eto'o, o czym otwarcie poinformował prezes Racingu Murcia.

Dziennikarze „AS-a” przekonują, że Kameruńczyk nie jest jedynym tego typu obiektem zainteresowania władz ekipy z Nueva Condomina, która sposobi się także do zakontraktowania innego emerytowanego napastnika w osobie Antonio Cassano.

Włoch miał w przeszłości okazję występować w tych samych klubach co jeden z najlepszych piłkarzy w historii Afryki. Ich drogi nigdy się jednak nie skrzyżowały w Realu Madryt, Interze Mediolan oraz Sampdorii. Teraz ta sytuacja może ulec zmianie, o ile obaj zgodzą się powrócić do gry.

Racingowi Murcia zależy na podjęciu przez nich szybkich i klarownych decyzji, ponieważ chcieliby, aby wystąpili oni już w spotkaniu z Levante w ramach pierwszej rundy Pucharu Króla, które zaplanowane jest na 16 grudnia.

Drużyna z Tercera División - Grupo 13 (B) chciała nawet zrobić z tego meczu ogromne dla siebie wydarzenie i rozegrać je w Dubaju, ale Królewski Hiszpański Związek Piłki Nożnej nie wyraził na to zgody.

Klub z Hiszpanii już nie pierwszy raz zwraca na siebie uwagę mediów. Świadczy o tym między innymi fakt, że w sierpniu nawiązał współpracę z Mathiasem Pogba, bratem Paula grającego w Manchesterze United.

W mediach pojawiły się też spekulacje dotyczące ściągnięcia Rafy Márqueza na Nueva Condomina. Były piłkarz Barcelony i reprezentacji Meksyku zdążył już jednak wyśmiać te doniesienia na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy