Nie tylko Marc Gual. Legia Warszawa podebrała Jagiellonii Białystok ważnego działacza

Nie tylko Marc Gual. Legia Warszawa podebrała Jagiellonii Białystok ważnego działacza fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Wołosik

Legia Warszawa pozyskała z Jagiellonii Białystok Marca Guala, a okazuje się, że wkrótce tę samą drogę przebędzie Rafał Matusiak - informuje Piotr Wołosik. Działacz do tej pory był dyrektorem sportowego akademii „Dumy Podlasia”.

Legia Warszawa zbroi się na boisku - widać po transferach Patryka Kuna i Marca Guala - ale i poza nim. Piotr Wołosik poinformował bowiem, że podobnie, jak w przypadku Hiszpana Jagiellonię Białystok na stolicę zamieni Rafał Matusiak.

Działacz do tej pory sprawował funkcję dyrektora sportowego akademii „Dumy Podlasia”.

Na razie nie wiadomo, co czeka go w barwach „Wojskowych”, ale jego decyzja to ponoć duże zaskoczenie. Tym bardziej że zdaniem wspomnianego dziennikarza sternicy przedstawiciela Ekstraklasy dowiedzieli się o tej przeprowadzce przypadkiem.

„Po Marcu Gualu, jeszcze jeden człowiek z Jagiellonii Białystok wkrótce trafi do Legii Warszawa - Rafał Matusiak, dyrektor sportowy Akademii Jagiellonii Białystok. Powiedzieć, że w klubie zostali zaskoczeni, to nic nie powiedzieć, bo nie dowiedzieli się od dyrektora, a przypadkiem...” - napisał.

Wkrótce zatem powinniśmy spodziewać się oficjalnych wieści w tej sprawie. Wtedy też dowiemy się w jakim charakterze trafi on do drużyny wicemistrza Polski.

Jagiellonia Białystok zakończyła minione rozgrywki na czternastym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy