Nie tylko Marcin Bułka i Wojciech Szczęsny. Michał Probierz ma problem bogactwa

Nie tylko Marcin Bułka i Wojciech Szczęsny. Michał Probierz ma problem bogactwa fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Transfery.info

Sporo mówi się o świetnej formie Marcina Bułki z OGC Nice i Wojciecha Szczęsnego z Juventusu. W cieniu tej dwójki pozostaje Łukasz Skorupski, którego również trzeba docenić za postawę w barwach Bologny.

Marcin Bułka to z pewnością jedna z największych rewelacji tego sezonu. 24-latek błyszczy w składzie OGC Nice, z którego wcześniej wygryzł Kaspera Schmeichela.

Były zawodnik Chelsea i Paris Saint-Germain na przestrzeni jedenastu występów w Ligue 1 zanotował osiem czystych kont - najwięcej we wszystkich topowych europejskich ligach. W tej sytuacji trudno wyobrazić sobie, że Michał Probierz nie powoła go na listopadowe zgrupowanie.

Oczywiście, pierwsze miejsce w składzie zachowa Wojciech Szczęsny. 33-latek podobnie jak młodszy kolega również znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji.

W cieniu tej dwójki pozostaje Łukasz Skorupski.

O wychowanku Górnika Zabrze mówi się stosunkowo niewiele, lecz ten prezentuje się kapitalnie. Bologna z nim w składzie zajmuje obecnie szóstką lokatę w Serie A, ciesząc się serią jedenastu spotkań bez porażki.

Spora w tym zasługa właśnie Skorupskiego, który w dwunastu występach sześciokrotnie schodził z murawy niepokonany. Lepsi we włoskiej ekstraklasie są od niego tylko Yann Sommer i... Wojciech Szczęsny.

Od Szczęsnego, biorąc pod uwagę topowe europejskie ligi, lepszy jest... Marcin Bułka.

Michał Probierz ma z pewnością spory ból głowy. Takich problemów przydałoby się jednak w kadrze więcej.

Powołania na listopadowe zgrupowanie kadry zostaną ogłoszone 9 listopada. Osiem dni później „Biało-Czerwoni” zmierzą się z Czechami w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy