Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy

Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bartkovy | Twitter

Bartosz Kapustka znalazł się na celowniku warszawskiej Legii, o czym donosi dobrze poinformowany w realiach stołecznego klubu użytkownik Twittera, Bartkovy.

Ostatnie dni okna transferowego w Polsce mogą być bardzo ciekawe. Wszystko za sprawą wicemistrza Polski, który w ostatnich dniach ruszył na poważne zakupy. W środę informowano, że testy medyczne przed transferem do Legii przejdzie Bartosz Slisz.

Młody środkowy pomocnik ma trafić do stołecznego klubu za rekordową kwotę półtora miliona euro. Okazuje się jednak, że nie będzie to ostatnie transfer tej drużyny.

Dobrze poinformowany w realiach warszawskiego klubu, Bartkovy donosi bowiem, że na radarze Legii znalazł się także Bartosz Kapustka.

Skrzydłowy to piłkarz Leicester City, jednak tam nie ma szans na regularne występy, dlatego może wrócić do ojczyzny. Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych dni.

Ewentualna przeprowadzka 24-latka do Ekstraklasy może być ważnym ruchem w kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy. Być może to dla niego ostatni moment, by włączyć się do walki o wyjazd na turniej.

Kapustka trafił do zespołu z Premier League latem 2016 roku, opuszczając Cracovię. W barwach ekipy z King Power Stadium rozegrał zaledwie trzy mecze.

Legia przewodzi tabeli polskiej ligi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy