Nie tylko Yusuf Yazıcı. CSKA Moskwa dąży do jeszcze jednego głośnego transferu

Nie tylko Yusuf Yazıcı. CSKA Moskwa dąży do jeszcze jednego głośnego transferu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

CSKA Moskwa zamyka operację z udziałem Yusufa Yazıcıego i pracuję już powoli nad następnym wzmocnieniem. Rosjanie rozmawiają z Lazio na temat angażu Vedata Muriqiego - podaje Gianluca Di Marzio.

„Konie” są bardzo zdeterminowane, aby po roku nieobecności wrócić do europejskich pucharów. Aktualnie zajmują czwartą pozycję w tabeli Priemjer-Ligi i są na dobrej drodze do zrealizowania celu.

W tym pomóc mają wzmocnienia. Jako pierwszy niebawem powinien przybyć Yusuf Yazıcı, który w poprzednim sezonie w barwach Lille OSC popisywał się hat-trickiem przeciwko Milanowi.

Rosjanie wierzą, że operacja dojdzie do skutku, dlatego przeszli już do ofensywny w sprawie pozyskania następnego gracza. Vedat Muriqi, bo o niego chodzi, został wystawiony na listę sprzedażową.

Kosowianin jest dostępny za około 10 milionów euro i po odmowie przenosin do Championship, niespodziewanie może wylądować w jednej z najsilniejszych lig europejskich.

Negocjacje w tym kierunku są już prowadzone, o czym przekonuje Gianluca Di Marizo. W grę wchodzi transfer definitywny.

27-letni środkowy napastnik przybył do Lazio za niespełna 20 milionów euro i wiązano z nim duże nadzieje. On jednak zupełnie ich nie spełnił, notując zaledwie dwa trafienia w 48 występach. Mimo to CSKA Moskwa liczy, że na rosyjskiej ziemi zawodnik zdoła się odbudować.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy