Nie wszystko stracone. Jeden z klubów wznowił rozmowy w sprawie transferu Rabiota

Nie wszystko stracone. Jeden z klubów wznowił rozmowy w sprawie transferu Rabiota fot. PSG
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Juventus postanowił odnowić kontakty z otoczeniem Adriena Rabiota – informuje „Tuttosport”.

Francuski pomocnik zimą stracił szansę na podpisanie niezwykle lukratywnego kontraktu z Barceloną. Było to spowodowane opieszałością jego matki i zarazem agentki. Następnie w toku dalszych negocjacji kolejne kluby rezygnowały z możliwości jego zatrudnienia. W tym gronie były m.in. Bayern Monachium, Real Madryt czy Juventus. 

Okazuje się jednak, że w przypadku tej ostatniej ekipy nie wszystko stracone. Dziennik „Tuttosport” poinformował bowiem, że Fabio Paratici, dyrektor sportowy ekipy z Allianz Stadium, właśnie wznowił rozmowy z przedstawicielką 24-letniego zawodnika. Na razie strony nie zawarły żadnego porozumienia, ale można przypuszczać, że wkrótce odbędzie się kolejny etap negocjacji ze „Stara Damą”, która po zakontraktowaniu Aaarona Ramseya skupia się teraz na angażu Adriena Rabiota.

W grze pozostaje również Tottenham Hotspur.

Nim sześciokrotny reprezentant „Trójkolorowych” podpadł dyrekcji Paris Saint-Germain, rozegrał w jego barwach 20 spotkań, a swoją obecność na boisku zaznaczył dwoma golami i taką samą liczbą asyst. Jego umowa traci ważność już 30 czerwca, zatem bez żadnych obaw może on negocjować z dowolnym klubem.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy