Niechciany Medel wybrał klub!

Niechciany Medel wybrał klub!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Italia | Ole

Gary Medel chce przenieść się do Boca Juniors.

Inter przyjął już nawet ofertę od Trabzonsporu w kwocie pięciu milionów euro, ale zawodnikowi bardzo daleko do przeprowadzki do tureckiej ligi. Reprezentant Chile twardo nalega na powrót do Boca Juniors.

Medel występował już w argentyńskim gigancie od lata 2009 roku do zimy 2011 roku na zasadzie wypożyczenia z macierzystego CD Universidad Católica.

Negocjacje Interu z Boca Juniors rozpoczną się w poniedziałek, zaraz po zakończeniu przez Medela udziału w Pucharze Konfederacji (dzisiaj Chile mierzy się w finale z Niemcami).

Medel od wyboru na nowego trenera Interu Luciano Spallettiego wie, że nie ma dla niego miejsca w zespole na sezon 2017/2018. 

W poprzedniej kampanii 29-letni defensywny pomocnik lub środkowy obrońca był zawodnikiem podstawowego składu. Rozegrał 31 meczów we wszystkich rozgrywkach (bilans ograniczony przez zawieszenie i kontuzję kolana).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy