Niecodzienna sytuacja w Championship. Menadżer odszedł... po jednym meczu

Niecodzienna sytuacja w Championship. Menadżer odszedł... po jednym meczu
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Huddersfield Town FC

Mark Robins został zwolniony z funkcji szkoleniowca Huddersfield Town FC już po inauguracyjnej kolejce Championship.

44-latek podjął pracę w angielskim klubie w lutym 2013 roku, przyczyniając się tym samym do utrzymania zespołu na drugim szczeblu rozgrywek. Jednak po sromotnej porażce 0:4 z ekipą Bournemouth, Robins od razu otrzymał wypowiedzenie od zarządu "The Terriers".

Decyzja o zwolnieniu Robinsa została podjęta już kilka godzin po zakończeniu spotkania. W oświadczeniu klubu czytamy:

"W związku z odniesioną porażką w pierwszym dniu nowego sezonu, Mark odbył spotkanie dyrektorami zarządu. W chwili zakończenia naszego posiedzenia, wszyscy zgromadzeni zaakceptowali decyzję o zakończeniu współpracy między trenerem a klubem. Kontrakt Marka został rozwiązany w trybie natychmiastowym. Huddersfield Town chciałoby z tego miejsca podziękować Markowi za pobyt w klubie i życzyć wszystkiego najlepszego na przyszłość."

Od dziś rolę tymczasowego menadżera pełnić będzie trener Akademii Huddersfield, Mark Lillis.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy