Niecodzienna sytuacja w Championship. Menadżer odszedł... po jednym meczu

Niecodzienna sytuacja w Championship. Menadżer odszedł... po jednym meczu
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Huddersfield Town FC

Mark Robins został zwolniony z funkcji szkoleniowca Huddersfield Town FC już po inauguracyjnej kolejce Championship.

44-latek podjął pracę w angielskim klubie w lutym 2013 roku, przyczyniając się tym samym do utrzymania zespołu na drugim szczeblu rozgrywek. Jednak po sromotnej porażce 0:4 z ekipą Bournemouth, Robins od razu otrzymał wypowiedzenie od zarządu "The Terriers".

Decyzja o zwolnieniu Robinsa została podjęta już kilka godzin po zakończeniu spotkania. W oświadczeniu klubu czytamy:

"W związku z odniesioną porażką w pierwszym dniu nowego sezonu, Mark odbył spotkanie dyrektorami zarządu. W chwili zakończenia naszego posiedzenia, wszyscy zgromadzeni zaakceptowali decyzję o zakończeniu współpracy między trenerem a klubem. Kontrakt Marka został rozwiązany w trybie natychmiastowym. Huddersfield Town chciałoby z tego miejsca podziękować Markowi za pobyt w klubie i życzyć wszystkiego najlepszego na przyszłość."

Od dziś rolę tymczasowego menadżera pełnić będzie trener Akademii Huddersfield, Mark Lillis.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy