Niemiecki piłkarz postrzelony

Niemiecki piłkarz postrzelony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dynamo Drezno

Marc Wachs został poważnie ranny podczas strzelaniny w sklepie w Wiesbaden.

Dramat z udziałem 21-letniego piłkarza wydarzył się we wtorkowy poranek, kiedy to przyszedł odwiedzić wujka i ciocię w ich kiosku w Wiesbaden. W momencie, gdy w sklepie nie znajdował się nikt poza nimi, wpadł do niego uzbrojony mężczyzna, który zaczął do nich strzelać i po wszystkim zbiegł z miejsca zdarzenia.

W wyniku tej napaści śmierć na miejscu poniosła 59-letnia właścicielka kiosku. Z kolei jej 63-letni mąż i siostrzeniec zostali poważnie ranni. Obrońca Dynama Drezno po tym jak trafił do szpitala, wylądował od razu na stole operacyjnym. Zabieg, któremu został poddany, zakończył się sukcesem i jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

- Jesteśmy zszokowani, oszołomieni i głęboko poruszeni. Cała rodzina Dynama jest teraz z Markiem i jego rodziną. Oferujemy im swoją pomoc i prosimy, aby uszanować prywatność Marka oraz jego najbliższych - powiedział Ralf Minge, dyrektor sportowy klubu.

Lokalna policja robi wszystko, by odnaleźć sprawcę.  Na razie nie wiadomo, co było motywem ataku.

Wachs przed startem tego sezonu przeniósł się do Dynama Drezno z rezerw Mainz i nie zdążył jeszcze zadebiutować w barwach pierwszej drużyny ekipy z zaplecza Bundesligi.

Więcej na temat: Marc Wachs Dynamo Drezno Niemcy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy