Niepewna przyszłość Marko Marina

Niepewna przyszłość Marko Marina
Redakcja
Redakcja
Źródło: DPA

Marko Marin, pomocnik wypożyczony z Chelsea do Sevilli przyznał, że nie wie jeszcze gdzie będzie występował w następnym sezonie.

Młody zawodnik jeszcze nie zdecydował czy chce pozostać  w drużynie z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, mimo, że hiszpański klub jest zainteresowany wykupieniem Niemca z "The Blues". Do rozmów w tej sprawie dojdzie dopiero po zakończeniu sezonu.

- Moja przyszłość nie jest jeszcze wyjaśniona, usiądziemy po zakończeniu sezonu i omówimy tę kwestię - powiedział Marin.

- Wiem, że Sevilla chce bym został, jednak dochodzą do mnie sygnały, że w Londynie chcą bym wrócił. Jestem zaszczycony i dumny, że chcą mnie tu zatrzymać - zakończył pomocnik.

W obecnym sezonie 25-latek wystąpił w 16 spotkaniach Primera Division. Byłoby ich więcej, ale miał problemy z kontuzjami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy