Niesamowity gol Winksa w Lidze Europy. Anglik trafił z 45 metrów [WIDEO]

Niesamowity gol Winksa w Lidze Europy. Anglik trafił z 45 metrów [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Tottenham Hotspur odniósł przekonywujące zwycięstwo nad Łudogorcem Razgrad w stosunku 4:0. Ozdobą starcia był kapitalny gol autorstwa Harry’ego Winksa.

„Koguty” w trwającym sezonie prezentuje niezwykle wysoką formę. Zgodnie z maksymą José Mourinho, dopiero w drugim roku pracy można spodziewać się po jego drużynie gry na najwyższych obrotach. Pamiętne słowa Portugalczyka mają odzwierciedlenie w praktyce.

Ekipa z Londynu jest liderem tabeli Premier League i pewnie kroczy po awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Najlepszym tego przykładem była wczorajsza wygrana.

W konfrontacji z Łudogorcem Razgrad Tottenham Hotspur grał koncertowo, w czym spora zasługa Dele Allego. Anglik widział na boisku niemal wszystko, czego efektem jest jego udział przy trzech z czterech zdobytych bramek.

Ta ostatnia, bez wątpienia najładniejsza, padła po fantastycznym uderzeniu z 45 metrów, którym popisał się Harry Winks. 24-letni środkowy pomocnik dostrzegł wysuniętego bramkarza drużyny przeciwnej i postanowił spróbować swoich szans z dystansu. Wyszło idealnie, a futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od obramowania bramki.

Dla dziesięciokrotnego reprezentanta Anglii było to pierwsze trafienie w bieżącej kampanii.

Po czterech spotkaniach podopieczni „The Special One’a” mają na swoim koncie dziewięć punktów i są o krok od wywalczenia przepustki do 1/16 finału Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy