Niespodziewany transfer Dawida Korta?!

Niespodziewany transfer Dawida Korta?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tobiasz Madejski | Radio Szczecin

Dawid Kort w trakcie zimowego okienka transferowego może zamienić Pogoń Szczecin na Wisłę Kraków - poinformował Tobiasz Madejski z „Radia Szczecin”.

Ofensywny pomocnik udanie rozpoczął sezon w barwach „Portowców”, ale potem z biegiem czasu dostawał coraz mniej szans na grę od trenera Kazimierza Moskala.

W efekcie 21-letni zawodnik w trwających rozgrywkach może pochwalić się trzynastoma występami (tylko czterema w wyjściowym składzie) dla ekipy z województwa zachodniopomorskiego, w których zdobył dwa gole.

Kort chciałby częściej pojawiać się na ligowych boiskach i w tym celu zamierza opuścić szeregi Pogoni w trakcie zimowego okienka transferowego. Mówi się, że jego usługami zainteresowana jest Wisła Kraków.

Na razie nie wiadomo czy wychowanek szczecińskiego zespołu przeniósłby się do drużyny „Białej Gwiazdy” na zasadzie wypożyczenia czy definitywnie. Jego obecny kontrakt z „Portowcami” obowiązuje do końca czerwca 2018 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy