Niespodziewany transfer Kapustki na ostatniej prostej

Niespodziewany transfer Kapustki na ostatniej prostej fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: WP SportoweFakty

Bartosz Kapustka jest o krok od opuszczenia Leicester City.

Jak podają WP SportoweFakty, 21-letni skrzydłowy uda się na wypożyczenie do belgijskiego drugoligowca, Oud-Heverlee Leuven. Do finalizacji transakcji pozostało już tylko dopięcie ostatnich szczegółów.

Wypożyczyć Kapustkę próbowali działacze Cracovii, z której to Polak w 2016 roku trafił do Anglii. Leicester ma jednak na niego nieco inny pomysł. Wybór belgijskiego drugoligowca na pierwszy rzut oka zaskakuje, ale wszystko wyjaśnia to, że O-H Leuven należy do Vichaia Srivaddhanaprabhy, a więc właściciela Leicester.

Kapustka, który w pierwszym zespole
„Lisów” rozegrał do tej pory tylko trzy spotkania, ma pomóc ekipie z Leuven wywalczyć awans na najwyższy belgijski szczebel. Warto podkreślić, że jej trenerem jest Anglik Nigel Pearson, w przeszłości menedżer Leicester.

Przypomnijmy, że Kapustka tego lata był już o krok przenosin do Benevento. Polak miał przejść testy medyczne, ale
przeprowadzka została anulowana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy