Niezgoda jedną nogą w Portland Timbers. Wszystko ustalone

Niezgoda jedną nogą w Portland Timbers. Wszystko ustalone fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Sport.pl

Transfer Jarosława Niezgody do Portland Timbers jest na ostatniej prostej.

Jak pisze Tomasz Włodarczyk ze Sport.pl, Legia Warszawa doszła do porozumienia z amerykańskim klubem w sprawie sprzedaży napastnika. Dogadał się z nim również sam zawodnik i przed podpisaniem kontraktu czekają go już tylko testy medyczne.

Zdaniem powyższego źródła podstawowa kwota transferu Niezgody wyniesie mniej niż spodziewano się na początku. Legia otrzyma bowiem 3,8 miliona dolarów (3,4 miliona euro). Do tego dojdą warte kilkaset tysięcy bonusy. 24-latek ma zarabiać w Portland 900 tysięcy dolarów za sezon plus premie. Z nowym klubem podpisze trzyletnią umowę.

Niezgoda nie poleci już z Legią na zgrupowanie w Turcji. Jego transfer powinien zostać wkrótce potwierdzony.

W sezonie 2019 ekipa z Portland uplasowała się na szóstym miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej MLS. W pierwszej rundzie fazy play-off uległa Realowi Salt Lake.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Legia Warszawa: Michał Karbownik odchodzi już teraz Legia Warszawa: Michał Karbownik odchodzi już teraz Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy