Norbert Balogh łączony z przenosinami do Legii

Norbert Balogh łączony z przenosinami do Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Święcicki

Z doniesień Mateusza Święcickiego z Eleven Sports wynika, że Norbert Balogh jest kandydatem na nowego napastnika Legii Warszawa.

„Być może Legia pozyska jeszcze jednego piłkarza. Węgra, Norberta Balogha, środkowego napastnika (rocznik 1996). Po bankructwie Palermo jest do wzięcia bez sumy odstępnego. Ostatnio grał na wypożyczeniu w APOEL-u Nikozja (6 goli, 2 asysty w 17 meczach)” - napisał Święcicki na Twitterze.

Balogh przez wiele lat szkolił się w Debreczynie. Palermo pozyskało go na początku 2016 roku za nieco ponad dwa miliony euro. W barwach włoskiego zespołu atakujący rozegrał 26 spotkań, nie notując ani jednego trafienia.

Według danych Transfermarkt.de 23-latek zdobył nie sześć, tylko dwie bramki w koszulce APOEL-u. Być może resztę goli strzelił w meczach nierejestrowanych przez ten portal.

Balogh jest dwukrotnym reprezentantem swojego kraju. W dorosłej kadrze zadebiutował w czerwcu 2017 roku, kiedy to Węgrzy mierzyli się towarzysko z Rosją (0:3).

Przypomnijmy, że bardzo blisko odejścia z Legii jest Sandro Kulenović. Prawdopodobnie to właśnie jego miejsce w drużynie wicemistrza Polski miałby zająć Balogh.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy