Nowi dyrektorzy Milanu obecni na meczu Premier League

Nowi dyrektorzy Milanu obecni na meczu Premier League
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

Nowi dyrektorzy Milanu, Marco Fassone i Massimiliano Mirabelli, byli obecni na meczu Chelsea z Leicester City.

Wczesnym popołudniem "The Blues" podejmowali u siebie mistrzów Anglii i ograli ich 3:0. Na trybunach Stamford Bridge zasiedli specjalni goście w postaci dyrektorów Milanu, którzy wkrótce będą odpowiadali za transfery "Rossonerich". "Sky Sport Italia" oraz strona Gianluki Di Marzio podają, że obaj panowie byli zaproszeni na to spotkanie, ale celem nie było wyłącznie oglądanie meczu.

"Diavolo" są zainteresowani kilkoma piłkarzami występującymi obecnie pod wodzą Antonio Conte. Na szerokiej liście Fassone znajdują się Cesc Fàbregas, Michy Batshuayi, Kurt Zouma oraz Branislav Ivanović. Żaden z nich nie znalazł się na boisku w starciu z "Lisami", lecz dyrektorzy Milanu wykorzystali tę okazję w celu zorientowania się w ich sytuacji i stworzenia gruntu pod ewentualne negocjacje w styczniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy