Nowy klub Babela. Kontrakt nagrodą za formę!

Nowy klub Babela. Kontrakt nagrodą za formę!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: DHA

Ryan Babel dołączy do Beşiktaşu.

Były reprezentant Holandii w połowie września trafił do Deportivo La Coruña, z którym podpisał krótkoterminowy kontrakt. Powrót do Europy okazał się dla 30-latka świetną decyzją.

Skrzydłowy szybko zaaklimatyzował się w Hiszpanii i wyróżniał się na tle kolegów z zespołu, czym zwrócił na siebie uwagę silniejszych, a przede wszystkim bogatszych klubów. Ze względu na przedstawione mu oferty od kilku dni wiadomo, że w styczniu zmieni otoczenie (WIĘCEJ).

Zgodnie z przewidywaniami, Babela najbardziej zainteresowała propozycja z Beşiktaşu. Według "DHA", piłkarz uzgodnił już warunki umowy z Turkami, która ma obowiązywać do końca obecnego sezonu. Zagwarantuje ona piłkarzowi wynagrodzenie w wysokości 850 tysięcy euro. To osiem razy więcej niż zarobił przez 3,5-miesięczny pobyt w Deportivo.

Porozumienie pomiędzy stronami dopuszcza także możliwość przedłużenia kontraktu o dwa lata, z roczną pensją wynoszącą 1,75 miliona euro. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy