Nowy klub Babela. Kontrakt nagrodą za formę!

Nowy klub Babela. Kontrakt nagrodą za formę!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: DHA

Ryan Babel dołączy do Beşiktaşu.

Były reprezentant Holandii w połowie września trafił do Deportivo La Coruña, z którym podpisał krótkoterminowy kontrakt. Powrót do Europy okazał się dla 30-latka świetną decyzją.

Skrzydłowy szybko zaaklimatyzował się w Hiszpanii i wyróżniał się na tle kolegów z zespołu, czym zwrócił na siebie uwagę silniejszych, a przede wszystkim bogatszych klubów. Ze względu na przedstawione mu oferty od kilku dni wiadomo, że w styczniu zmieni otoczenie (WIĘCEJ).

Zgodnie z przewidywaniami, Babela najbardziej zainteresowała propozycja z Beşiktaşu. Według "DHA", piłkarz uzgodnił już warunki umowy z Turkami, która ma obowiązywać do końca obecnego sezonu. Zagwarantuje ona piłkarzowi wynagrodzenie w wysokości 850 tysięcy euro. To osiem razy więcej niż zarobił przez 3,5-miesięczny pobyt w Deportivo.

Porozumienie pomiędzy stronami dopuszcza także możliwość przedłużenia kontraktu o dwa lata, z roczną pensją wynoszącą 1,75 miliona euro. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy