Nowy klub Machedy

Nowy klub Machedy fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Nottingham Post

Federico Macheda zagra w Nottingham.

Włoch przeniesie się do nowego klubu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. W Cardiff nie mógł bowiem liczyć na regularne występy, dlatego transakcja zadowalała wszystkie strony. Tym bardziej że kontuzji doznał podstawowy napastnik Forest - Nelson Oliveira.

24-latek w obecnej kampanii wystąpił w zaledwie sześciu spotkaniach w Championship, w dodatku za każdym razem wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Ruch transferowy potwierdził menadżer Nottingham, Dougie Freedman, który bardzo liczy na sprowadzonego zawodnika.

Macheda jest znany z występów w Manchesterze United. Jako 17-latek zdobył pierwszą bramkę dla "Czerwonych Diabłów" w Premier League i wróżono mu dużą karierę. Prognozy te jednak się nie sprawdziły. Po licznych wypożyczeniach za darmo opuścił Old Trafford.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy