Nowy klub Nasriego? Jest chętny

Nowy klub Nasriego? Jest chętny
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: La Verdad

Po kilkumiesięcznej przerwie Samir Nasri może powrócić do zawodowego futbolu.

Meksykańskie media informują, iż jego sprowadzeniem poważnie zainteresowane jest tamtejsze Cruz Azul. Klub mający siedzibę w stołecznym mieście Meksyk przygotowuje się właśnie do sezonu zamknięcia ligi meksykańskiej (Clausura) i były reprezentant Francji ma być jednym ze wzmocnień przed rozpoczęciem udziału w owej kampanii.

Nasri mógłby przenieść się do Meksyku bezpłatnie, bowiem od kiedy rozstał się z tureckim Antalyasporem, pozostaje wolnym zawodnikiem. Z przenosinami do tego kraju jest już zresztą łączony od kilku miesięcy.

Podpisując kontrakt z Cruz Azul, 30-latek dołączyłby do grona byłych reprezentantów Francji, którzy zarabiają dziś na życie w tym północnoamerykańskim państwie. Zawodnikami klubów Ligi MX są dziś tacy weterani, jak Jérémy Ménez czy André-Pierre Gignac.

W ostatnim czasie spekulowało się także o możliwym powrocie byłego reprezentanta Francji do ekipy Olympique Marsylia, której to drużyny jest wychowankiem.

Jeśli Francuz rzeczywiście zwiąże się umową z meksykańskim zespołem, będzie mógł zadebiutować w jego barwach dopiero jesienią, bowiem to właśnie wtedy minie okres zawieszenia zawodnika, który został na niego nałożony za naruszenie przepisów antydopingowych.
Więcej na temat: Francja Samir Nasri Meksyk Cruz Azul

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy