Nowy klub Obraniaka

Nowy klub Obraniaka
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Maccabi Maifa

Ludovic Obraniak prawdopodobnie zasili barwy Maccabi Haifa.

Izraelski klub poinformował, że były reprezentant Polski w środę przejdzie testy medyczne. Jeśli przebiegną one zgodnie z planem, podpisze on z nowym pracodawcą kontrakt, którego warunki ustalił już wcześniej.

Maccabi porozumiało się też z Werderem Brema, którego barwy od roku reprezentował pomocnik. W niemieckim klubie przyszło mu zagrać w zaledwie 12 meczach ligowych, dlatego w połowie sezonu podjęto decyzję o jego wypożyczeniu do Çaykur Rizespor. Podczas przygotowań do nowego sezonu Obraniak nie trenował już z pierwszym zespołem, a z rezerwami, dlatego jego odejście było kwestią czasu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy