Nowy klub Pandeva

Nowy klub Pandeva fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Goran Pandev od następnego sezonu będzie reprezentował barwy Genoa CFC.

Doświadczony Macedończyk jest obecnie zawodnikiem Glatasarayu, ale już wiadomo, że napastnik nie przedłuży wygasającej w czerwcu umowy z tureckim klubem.

Z tego faktu skorzystali włodarze "Rossoblu". Według nieoficjalnych informacji, przedstawiciele włoskiej ekipy dogadali się z piłkarzem w sprawie podpisania dwuletniego kontraktu, który zacznie obowiązywać od lipca.

Pandev w trwających rozgrywkach wystąpił w zaledwie w 12 meczach popularnych "Lwów" i strzelił w nich pięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

31-latek jest dobrze znany na Półwyspie Apenińskim, ponieważ w przeszłości reprezentował barwy, między innymi takich zespołów jak Inter Mediolan, Lazio czy Napoli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy