Nowy klub Vacka

Nowy klub Vacka
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sparta Praga

Kamil Vacek zagra w Maccabi Hajfa.

29-latek początkowo miał na dłużej zostać w Ekstraklasie, bowiem sam Piast kilkanaście tygodni temu poinformował o wykupieniu pomocnika ze Sparty. Później w polskich mediach pojawiła się informacja, że gliwiczanie dokonali tego za pieniądze Lecha i piłkarz przejdzie do Poznania.

Ostatecznie Czech pozostał jednak w Pradze i szukał nowego pracodawcy, a jego niedoszły powrót do Polski pozostał tajemnicą. Teraz dyrektor generalny Sparty, Adam Kotalík potwierdził, że reprezentant kraju odchodzi do wspomnianego zespołu z Izraela.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy