Nowy skrzydłowy Milanu

Nowy skrzydłowy Milanu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Lucas Ocampos przeniesie się do Milanu.

Wspomniany klub osiągnął porozumienie w sprawie warunków transferu skrzydłowego. Argentyńczyk zjawił się już w Mediolanie, gdzie jeszcze dziś poddany zostanie testom medycznym.

22-latek latem został wypożyczony do Genoi z Olympique Marsylia, dlatego „Rossoneri” mieli utrudnione negocjacje. Udało się je jednak doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Ligowy rywal ekipy z San Siro zgodził się oddać Ocamposa na najbliższe roku i przekazać mu warunki potencjalnego wykupu. Francuzi przystali na takie ustalenia.

Wychowanek River Plate w obecnym sezonie rozegrał 14 spotkań w Serie A. Zdobył w nich trzy bramki.

W 2012 roku Ocampos zmienił River Plate na AS Monaco za 13 milionów euro. W 2015 roku klub z Księstwa sprzedał go do Marsylii, ale już tylko za 7,5 miliona euro. Teraz też można oczekiwać, że kwota transferowa nie będzie zbyt wygórowana, bo OM zależy przede wszystkim na zwrocie zainwestowanych pieniędzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy