Nuno Tavares z Benfiki do Premier League?!

Nuno Tavares z Benfiki do Premier League?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Record

Nuno Tavares znalazł się na celowniku Newcastle United oraz Burnley, o czym informuje „Record”.

Nuno Tavares przebojem wskoczył w poprzednim sezonie do składu Benfiki. W trwających rozgrywek również pokazywał się już wiele razy z dobrej strony.

Swego czasu media informowały, że 21-latek mógłby trafić na Wyspy Brytyjskie. Zainteresowanie jego usługami przejawiały takie podmioty jak Manchester United oraz Liverpool.

Temat przenosin do obu tych ekip wprawdzie upadł, ale nie można wykluczyć, że lewy defensor latem zakotwiczy w Premier League.

Tak przynajmniej twierdzi „Record” i zdaniem tego źródła chęć sprowadzenia Tavaresa przejawiają dwa zespoły. Są nimi Newcastle United oraz Burnley.

Dla samego zawodnika tego typu transfer może okazać się ciekawym rozwiązaniem i trampoliną do większych klubów. Wydaje się, że zarówno u jednych, jak i u drugich miałby szanse na wywalczenie sobie miejsca w podstawowym składzie.

Wspomniane podmioty na razie bacznie przyglądają się samemu zawodnikowi. Media informują jednocześnie, że Benfica oczekuje za swojego piłkarza kwoty rzędu 13 milionów funtów.

Tavares rozegrał w trwającym sezonie 21 spotkań. Trzy razy udawało mu się notować asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy