Objawienie sezonu Ekstraklasy chce do Lecha Poznań

Objawienie sezonu Ekstraklasy chce do Lecha Poznań fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dawid Dobrasz | Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Lech Poznań dokona ciekawego transferu? Zdaniem Tomasza Włodarczyka i Dawida Dobrasza do Lecha Poznań chce przyjść Kajetan Szmyt.

Lech Poznań od jakiegoś czasu pogodził się z tym, że po sezonie odejdzie Michał Skóraś. Zespół ze stolicy Wielkopolski otrzymał za niego bowiem ofertę, która opiewała na blisko osiem milionów euro i zdecydował się ją przyjąć.

Reprezentant Polski zasili zatem Club Brugge.

Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi, a jednym z kandydatów od dłuższego czasu jest Kajetan Szmyt.

John van den Brom wiele razy zaprzeczał zainteresowaniu tym zawodnikom, ale media i tak wiedzą swoje. Nowe informacje na ten temat podali Dawid Dobrasz oraz Tomasz Włodarczyk.

Dziennikarze stwierdzili, że objawienie sezonu Ekstraklasy chce przeprowadzić się do Lecha Poznań. Na razie jednak brak stosownej oferty w tej sprawie, ale nie można wykluczyć, że ta się wkrótce pojawi.

Kajetan Szmyt ma również innych zalotników w postaci klubów z MLS, Turcji oraz Beneluksu.

20-latek rozegrał w tym sezonie dla zespołu ze stolicy Wielkopolski łącznie 32 spotkania, a jego dorobek to trzy bramki oraz siedem asyst.

Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy