Obrońca Bayeru na fali - powołanie do kadry i zainteresowanie trzech gigantów

Obrońca Bayeru na fali - powołanie do kadry i zainteresowanie trzech gigantów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Benjamin Henrichs znalazł się na celowniku czołowych klubów z Premier League.

Młodzieżowy reprezentant Niemiec od dłuższego czasu obserwowany jest przez Manchesteru City. Teraz do „The Citizens” dołączyli także przedstawiciele Chelsea oraz „Czerwonych Diabłów”, którzy rozważają pozyskanie prawego defensora Bayeru Leverkusen.

Henrichs zbiera dobre oceny na swoje występy w Bundeslidze oraz Lidze Mistrzów. W trwającym sezonie rozegrał czternaście spotkań dla popularnych „Aptekarzy” i zaliczył w nich dwie asysty.

Jeżeli angielskie kluby poważnie myślą o sprowadzeniu 19-letniego obrońcy do siebie, to muszą liczyć się ze sporym wydatkiem, ponieważ kontrakt zawodnika z ekipą z BayArena obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Henrichs ma ostatnio bardzo dobry czas - nie tylko chcą go duże kluby, ale przede wszystkim dostał też powołanie do seniorskiej kadry Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy