„Odrzucimy każdą ofertę. Nawet Barcelony!”

„Odrzucimy każdą ofertę. Nawet Barcelony!”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AfricanFootball

Alex Iwobi w najbliższym czasie nie zamierza opuszczać szeregów Arsenalu.

Skrzydłowy „Kanonierów” rozegrał bardzo dobry mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018 przeciwko Algierii i przyczynił się do zwycięstwa „Super Orłów” (3:1), dzięki czemu jego drużyna utrzymała pierwsze miejsce w tabeli grupy B i po dwóch rozegranych kolejkach ma cztery punkty przewagi nad Kamerunem.

Ojciec zawodnika – Chuka Iwobi jeszcze przed tym spotkaniem nie krył radości z szybkich postępów syna i zapowiedział, że w najbliższym czasie 20-latek nie odejdzie z londyńskiego zespołu.

- W futbolu nigdy nie możesz powiedzieć „nie”. Na chwilę obecną, Alex znajduje się jednak we właściwym miejscu. Dobrze sobie radzi w Arsenalu, dlatego jeśli zgłosiłby się po niego teraz jakiś klub, to na pewno nie skorzystałby z propozycji. Dla niego pieniądze nie są najważniejsze. Nawet taka drużyna jak Barcelona nie skusi go do opuszczenia Londynu. Mój syn nie koncentruje się w tym momencie na pieniądzach. Zależy mu na robieniu ciągłych postępów - powiedział ojciec piłkarza.

Iwobi pierwszy raz pojawił się w szkółce „Kanonierów”, gdy miał sześć lat i od tego czasu nigdy nie opuścił szeregów Arsenalu na rzecz innej drużyny.

Nigeryjczyk zadebiutował w barwach angielskiego zespołu w minionym sezonie i do tej pory uzbierał na swoim koncie 35 występów dla ekipy z Emirates Stadium, w których zdobył dwa gole oraz zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy