Odrzucona oferta za Damiana Kądziora

Odrzucona oferta za Damiana Kądziora fot. DarioZg / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Piast Gliwice nie zamierza żegnać się z Damianem Kądziorem za 800 tysięcy euro - wynika z doniesień Sebastiana Staszewskiego z Interia.pl.

Lech Poznań jest zainteresowany Damianem Kądziorem od dawna. „Kolejorz” złożył za niego Piastowi Gliwice już kilka propozycji. Pierwsze opiewały na zdecydowanie poniżej 500 tysięcy euro i nie mogły zostać przyjęte przez „Piastunki”. Stosunkowo niedawno poznaniacy zaproponowali gliwiczanom 600 tysięcy euro.

Najnowsza oferta za Kądziora ma z kolei opiewać na 800 tysięcy euro, o czym informował Sebastian Staszewski. To samo źródło dość szybko podało, że propozycja Lecha została odrzucona. Piast nie zgodzi się na transfer za taką kwotę, co współwłaściciel klubu Zbigniew Kałuża zakomunikował w trakcie rozmowy piłkarzowi i jego agentowi.

Dodatkowe światło na całą sprawę rzucił w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl na YouTube'ie Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz dał do zrozumienia, że nie do końca wiadomo, czy wspomniane 800 tysięcy euro to wyłącznie gotówka, czy tylko podstawa z bonusami zwiększającymi całość do sporej jak na warunki Ekstraklasy kwoty. Być może Piast nie jest zainteresowany transakcją ze względu na to drugie.

Dotychczasowy dorobek 30-letniego Kądziora z tego sezonu to asysta w meczu Piasta z Cracovią i bramka w spotkaniu ze Stalą Mielec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy