Oferta Bayernu za Luksemburczyka

Oferta Bayernu za Luksemburczyka
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: L'Essentiel

Bayern pracuje nad sprowadzeniem Vincenta Thilla.

Mowa o utalentowanym piłkarzu Metz, którego obserwuje kilka czołowych europejskich klubów. Klub z Monachium w kończącym się tygodniu spotkał się z przedstawicielami Metz i złożył formalną ofertę, wartą 2,5 miliona dolarów plus premie.

Francuzi na chwilę obecną jeszcze się wahają, ale negocjacje trwają. Chcą między innymi zapewnienia sobie procentu od ewentualnego następnego transferu zawodnika, a najchętniej zaproponowaliby Niemcom jedynie prawo pierwokupu w przyszłości, wiedząc że wartość ofensywnego pomocnika powinna rosnąć z roku na rok.

16-latek nie zadebiutował jeszcze w pierwszym zespole. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2018 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy