OFICJALNIE: 32-letni Abdellaoue musiał zakończyć karierę

OFICJALNIE: 32-letni Abdellaoue musiał zakończyć karierę
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: VG | Vålerenga

Mohammed Abdellaoue zdecydował się na pożegnanie z futbolem po serii kontuzji.

32-letni napastnik rozpoczynał karierę w Skeidzie, w którym wypatrzyła go Vålerenga. Oslo opuścił w 2010 roku, by występować w Bundeslidze dla Hannoveru i potem Stuttgartu. W Bundeslidze zagrał łącznie w 92 meczach, strzelając 30 bramek. Przed dwoma laty wrócił do Vålerengi. Na boisku pojawiał się rzadko, zmagając się z kolejnymi urazami. W sezonie 2017 strzelił dwie bramki w dwunastu meczach. Bezpośrednim powodem pożegnania z piłką jest uraz kolana.

- To dziwne uczucie. Bardzo wyjątkowe. Piłka nożna to moje życie. Lekarz powiedział jednak, że tyle wystarczy. Że muszę myśleć o przyszłości. Żebym mógł bawić się z dziećmi i normalnie pracować w dalszym życiu – powiedział „Mo”. Piłkarz dodał też, że początkowo planował powalczyć o powrót do gry po operacji, jednak okazało się, że kolano jest w znacznie gorszym stanie niż zakładano.

Abdellaoue w szczytowym momencie swojej kariery był podstawowym napastnikiem reprezentacji Norwegii. Jego łączny bilans to siedem bramek w 34 meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy