OFICJALNIE: Aaron Ramsey w OGC Nice

OFICJALNIE: Aaron Ramsey w OGC Nice fot. bestino / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OGC Nice

Aaron Ramsey od teraz będzie reprezentował barwy OGC Nice.

Od początku pobytu w Juventusie przygoda Aarona Ramseya nie układała się tak, jakby życzył sobie tego sam zainteresowany. Nie był on w stanie poradzić sobie ze specyfiką nowej ligi.

Z tego powodu od dłuższego czasu Włosi szukali sposobu, by się go pozbyć. Ostatnich kilka miesięcy Walijczyk spędził w ramach transferu czasowego w zespole Rangers.

Tam w kilku spotkaniach pokazał się naprawdę z niezłej strony, choć w ogólnym rozrachunku, to zbyt mało. Tym bardziej że mówimy o byłej gwieździe Arsenalu.

Kiedy więc tylko pojawiła się sposobność, by rozwiązać kontrakt ze środkowym pomocnikiem, Juventus postanowił z niej skorzystać.

Środkowy pomocnik nie pozostawał jednak zbyt długo bez przynależności klubowej, a chęć pozyskania go deklarowali przedstawiciele Major League Soccer oraz OGC Nice, które będzie rywalizowało między innymi w kwalifikacjach Ligi Konferencji Europy.

To właśnie oferta Francuzów okazała się konkretniejsza i z niej postanowił skorzystać Ramsey.

31-latek przenosi się do drużyny prowadzonej przez Luciena Favre'a w ramach wolnego transferu.

Szczegóły jego kontraktu nie zostały podane do wiadomości publicznej.

W nowej ekipie Walijczyk postara się odbudować, ale też i odpowiednio przygotować się na Mistrzostwa Świata, które w tym roku zorganizuje Katar. Wspólnie z drużyną narodową, Ramsey liczy na dobry występ.

Podczas wypożyczenia do Rangers FC środkowy pomocnik rozegrał 13 meczów, w których zdobył dwa gole oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy