OFICJALNIE: Aaron Ramsey w OGC Nice

OFICJALNIE: Aaron Ramsey w OGC Nice fot. bestino / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OGC Nice

Aaron Ramsey od teraz będzie reprezentował barwy OGC Nice.

Od początku pobytu w Juventusie przygoda Aarona Ramseya nie układała się tak, jakby życzył sobie tego sam zainteresowany. Nie był on w stanie poradzić sobie ze specyfiką nowej ligi.

Z tego powodu od dłuższego czasu Włosi szukali sposobu, by się go pozbyć. Ostatnich kilka miesięcy Walijczyk spędził w ramach transferu czasowego w zespole Rangers.

Tam w kilku spotkaniach pokazał się naprawdę z niezłej strony, choć w ogólnym rozrachunku, to zbyt mało. Tym bardziej że mówimy o byłej gwieździe Arsenalu.

Kiedy więc tylko pojawiła się sposobność, by rozwiązać kontrakt ze środkowym pomocnikiem, Juventus postanowił z niej skorzystać.

Środkowy pomocnik nie pozostawał jednak zbyt długo bez przynależności klubowej, a chęć pozyskania go deklarowali przedstawiciele Major League Soccer oraz OGC Nice, które będzie rywalizowało między innymi w kwalifikacjach Ligi Konferencji Europy.

To właśnie oferta Francuzów okazała się konkretniejsza i z niej postanowił skorzystać Ramsey.

31-latek przenosi się do drużyny prowadzonej przez Luciena Favre'a w ramach wolnego transferu.

Szczegóły jego kontraktu nie zostały podane do wiadomości publicznej.

W nowej ekipie Walijczyk postara się odbudować, ale też i odpowiednio przygotować się na Mistrzostwa Świata, które w tym roku zorganizuje Katar. Wspólnie z drużyną narodową, Ramsey liczy na dobry występ.

Podczas wypożyczenia do Rangers FC środkowy pomocnik rozegrał 13 meczów, w których zdobył dwa gole oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy