OFICJALNIE: Adil Rami zagra w Portugalii

OFICJALNIE: Adil Rami zagra w Portugalii fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Boavista

Boavista potwierdziła zakontraktowanie Adila Ramiego na zasadzie wolnego transferu.

Rami związał się z portugalskim klubem umową do 30 czerwca 2022 roku.

34-letni środkowy obrońca ostatnio był piłkarzem rosyjskiego Soczi, w barwach którego jednak nie zadebiutował i opuścił go po zaledwie kilku miesiącach od podpisania kontraktu.

Rami karierę profesjonalnego piłkarza rozpoczynał w Lille, które uczyniło Boavistę swoim klubem satelickim. Niewykluczone, że ta właśnie współpraca miała wpływ na pozyskanie mistrza świata z 2018 roku.

Po Lille stoper grał w Valencii, Milanie, Sevilli, Marsylii, Fenerbahçe. Do Soczi przeniósł się w lutym tego roku.

Podczas trwającego okna Boavista pozyskała między innymi 33-letniego hiszpańskiego defensywnego pomocnika Javiego Garcíę na zasadzie wolnego transferu. Z Lille za to wypożyczono dwóch bardzo ciekawych piłkarzy: 19-letniego skrzydłowego Angela Gomesa (latem odszedł z Manchesteru United po wygaśnięciu umowy) oraz 21-letniego defensywnego pomocnika Showa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy