OFICJALNIE: Adrián Embarba w Almeríi

OFICJALNIE: Adrián Embarba w Almeríi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UD Almería

Almería poinformowała w ostatnich godzinach o transferze Adriána Embarby.

Adrián Embarba od stycznia 2020 roku był związany z Espanyolem. Tam jednak doszło do roszad na stanowisku trenera i teraz ta funkcja przypadła Diego Martínezowi.

41-latek nie jest wielkim zwolennikiem talentu skrzydłowego, dlatego postanowił dać mu wolną rękę w poszukiwaniu nowych barw.

Chętny na usługi Embarby znalazł się dosyć szybko, a jest nim beniaminek LaLiga, czyli Almería.

Były zawodnik Rayo Vallecano przeszedł najpierw testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana. Przenosi się zatem do nowej ekipy w ramach definitywnego transferu.

Szczegóły samego ruchu nie są znane, ale pewne jest, że w nowej ekipie będzie występował do 30 czerwca 2026 roku.

Drużyna z Katalonii pozyskała go w 2020 roku za kwotę dziesięciu milionów euro. Od tamtej pory rozegrał on łącznie 93 mecze, a w nich zdobył jedenaście bramek oraz zanotował dwadzieścia asyst.

Szansa na debiut nowego skrzydłowego już w sobotę. Wówczas Almería zmierzy się u siebie z Sevillą. Pierwszy gwizdek punktualnie o 22:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy