OFICJALNIE: Adrian Rus w Pisie

OFICJALNIE: Adrian Rus w Pisie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pisa

Pisa poinformowała o sprowadzeniu Adriana Rusa.

Lech Poznań w ostatnich tygodniach przejawiał zainteresowanie usługami Adriana Rusa z Fehérvár. O ile mistrzowie Polski porozumieli się z Węgrami, o tyle nie byli w stanie dojść do konsensu z samym zawodnikiem.

Nieoficjalnie informacje sugerowały, że problem leżał po stronie przedstawiciela Ekstraklasy i tego, że ten nie był w stanie zaoferować zawodnikowi odpowiedniej gaży.

Od tamtej pory Rumun musiał więc szukać innych opcji i w końcu dopiął swego.

Wybór padł na Półwysep Apeniński, gdzie w ostatnich dniach przechodził szczegółowe badania. Wypadły one pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana, a on sam parafował kontrakt z Pisą.

Na jego mocy będzie występował w tym zespole do 30 czerwca 2026 roku.

Kwota, jaką zarobili na środkowym defensorze Węgrzy, nie jest na razie znana, ale mówi się o kilkuset tysiącach euro.

Rus od początku swojego pobytu w Fehérvár zanotował 70 występów, a jego dorobek to dwa gole oraz trzy asysty.

Pisa to przedstawiciel zaplecza włoskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy