OFICJALNIE: Adrian Rus w Pisie

OFICJALNIE: Adrian Rus w Pisie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pisa

Pisa poinformowała o sprowadzeniu Adriana Rusa.

Lech Poznań w ostatnich tygodniach przejawiał zainteresowanie usługami Adriana Rusa z Fehérvár. O ile mistrzowie Polski porozumieli się z Węgrami, o tyle nie byli w stanie dojść do konsensu z samym zawodnikiem.

Nieoficjalnie informacje sugerowały, że problem leżał po stronie przedstawiciela Ekstraklasy i tego, że ten nie był w stanie zaoferować zawodnikowi odpowiedniej gaży.

Od tamtej pory Rumun musiał więc szukać innych opcji i w końcu dopiął swego.

Wybór padł na Półwysep Apeniński, gdzie w ostatnich dniach przechodził szczegółowe badania. Wypadły one pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana, a on sam parafował kontrakt z Pisą.

Na jego mocy będzie występował w tym zespole do 30 czerwca 2026 roku.

Kwota, jaką zarobili na środkowym defensorze Węgrzy, nie jest na razie znana, ale mówi się o kilkuset tysiącach euro.

Rus od początku swojego pobytu w Fehérvár zanotował 70 występów, a jego dorobek to dwa gole oraz trzy asysty.

Pisa to przedstawiciel zaplecza włoskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy