OFICJALNIE: Adriano Correia niespodziewanie powrócił do Europy. Zagra w Belgii

OFICJALNIE: Adriano Correia niespodziewanie powrócił do Europy. Zagra w Belgii fot. KAS Eupen
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: KAS Eupen

Adriano Correia zagra w KAS Eupen, poinformował belgijski klub. Brazylijczyk podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku.

- Dla KAS podpisanie kontraktu z takim zawodnikiem jest wielkim sukcesem. To jeden z najbardziej utytułowanych międzynarodowych piłkarzy i ma aurę mistrza. Nasi zawodnicy wiele się od niego nauczą, a kibicę mogą być szczęśliwi, że Adriano Correia założy koszulkę KAS Eupen. Wraz z nim i całym zespołem zrobimy wszystko, by rozegrać najlepszy sezon w historii klubu - nie krył radości z tak ciekawego transferu Jordi Condom, dyrektor sportowy belgijskiego klubu.

Lewy obrońca do ojczyzny wrócił latem 2019 roku. Występował tam w Club Athletico Paranaense. Wcześniej jednak 14 lat spędził w Europie w barwach Sevilli, Barcelony i Beşiktaşu.

Podczas swojej długiej kariery 35-latek między innymi dwukrotnie sięgnął po trofeum Ligi Mistrzów.

KAS Eupen, należący do Katarczyków, to średniak belgijskiej ekstraklasy. W przerwanym sezonie 2019/2020 zajął trzynastą lokatę w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy