OFICJALNIE: Afera w Szczecinie. Pogoń ukarała zawodników!

OFICJALNIE: Afera w Szczecinie. Pogoń ukarała zawodników!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Pogoń | Janekx89 | Daniel Trzepacz

Pogoń Szczecin poinformowała na oficjalnej stronie internetowej o ukaraniu piłkarzy za złamanie regulaminu pierwszego zespołu.

„Portowcy” po raz kolejny w aktualnych rozgrywkach zmagają się z dużymi problemami. Zespół z województwa zachodniopomorskiego na pewno zupełnie inaczej wyobrażał sobie w czerwcu obecny sezon. W klubie został wówczas zatrudniony Maciej Skorża, który miał wprowadzić drużynę do europejskich pucharów, ale sytuacja jest zupełnie inna. 

Pogoń znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli, ze stratą siedmiu punktów do bezpiecznej pozycji. Zarząd postanowił zwolnić Skorżę i zatrudnić w jego miejsce Kostę Runjaicia, ale jak na razie kibice i tak nie mają powodów do optymizmu. Kilka osób związanych z pierwszym zespołem (głównie piłkarzy) zostało ukaranych za złamanie regulaminu. 

W oficjalnym komunikacie klubu napisano: „W związku ze złamaniem regulaminu I zespołu Pogoni Szczecin przez zawodników: Jakuba Bursztyna, Dawida Korta, Davida Niepsuja, Tomasza Hołotę oraz członków sztabu: kierownika drużyny Daniela Strzeleckiego i masażystę Tomasza Bardzela, zarząd postanowił ukarać każdego z wymienionych karą dyscyplinarną w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia”.

Pogoń Szczecin nie wspomniała oficjalnie, co było przyczyną ukarania pracowników klubu. Nieoficjalnie mówi się między innymi o tym, że wspomniane osoby były widziane w klubie Go Go. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy