OFICJALNIE: Al-Nassr znalazło następcę kontuzjowanego Davida Ospiny

OFICJALNIE: Al-Nassr znalazło następcę kontuzjowanego Davida Ospiny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Al-Nassr

Agustín Rossi zastąpi tymczasowo Davida Ospinę w szeregach Al-Nassr.

Doświadczony Kolumbijczyk stanowił pewny punkt saudyjskiej drużyny od początku obecnego sezonu. Niestety w meczu z Al-Szabab nabawił się poważnego urazu łokcia i w efekcie nie będzie zdolny do gry przez kilka najbliższych tygodni.

Władze Al-Nassr nie mogły sobie w tej sytuacji pozwolić na zastąpienie Davida Ospiny jednym z miejscowych piłkarzy. Dlatego rozglądały się usilnie nad znalezieniem wartościowego następcy.

Nowa drużyna Cristiano Ronaldo rozważała kilka opcji i ostatecznie za tę najbardziej korzystną uznała sprowadzenie w ramach półrocznego wypożyczenia Agustína Rossiego z Boca Juniors za 1,2 miliona euro.

Argentyńczyk odrzucił jakiś czas temu możliwość zawarcia nowego kontraktu z rodzimym klubem i związał się z Flamengo, gdzie ma trafić na zasadzie wolnego transferu wraz z początkiem lipca 2023 roku.

Takie zachowanie 27-latka nie przypadło do gustu władzom zespołu z Buenos Aires, co w konsekwencji mogło kosztować Rossiego utratę szansy na grę w najbliższych miesiącach.

Teraz jednak - dzięki tymczasowej przeprowadzce do Al-Nassr - może liczyć na regularne występy.

Rossi opuszcza Boca Juniors jako aktualny mistrz kraju.

W ubiegłym roku wystąpił łącznie w 46 spotkaniach, zaliczając w nich aż 23 czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy