Oficjalnie: Ałdaś i Kosiorowski w Koronie

Oficjalnie: Ałdaś i Kosiorowski w Koronie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Damian Ałdaś i Sebastian Kosiorowski zostali nowymi piłkarzami Korony Kielce.

Ałdaś w ostatnim czasie reprezentował barwy KS Polkowice, do którego trafił w 2009 roku z Chrobrego Głogów. 22-letni zawodnik w obecnych rozgrywkach II ligi zachodniej rozegrał 15 spotkań, w których zaliczył jedną asystę.

Ponadto nowy nabytek Korony ma na swoim koncie pięć gier w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Utalentowany pomocnik podpisał ze "Złocisto-Krwistymi" kontrakt, którzy będzie obowiązywać do końca czerwca 2016 roku.

Drugim transferem ekipy prowadzonej przez Jose Rojo Martina jest Sebastian Kosiorowski, który występuje na pozycji bramkarza. 23-letni zawodnik w przeszłości był już piłkarzem Korony Kielce. W latach 2006-08 grał w drugim zespole z województwa świętokrzyskiego, z którego trafił potem do szkockiego Motherwell FC, a w ostatnim czasie reprezentował barwy holenderskiego Helmond Sport na zapleczu Eredivisie.

Wychowanek Kolbuszowianki Kolbuszowa podpisał z "Żółto-Czerwonymi" umowę, która będzie również obowiązywać do końca czerwca 2016 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy