Oficjalnie: Ałdaś i Kosiorowski w Koronie

Oficjalnie: Ałdaś i Kosiorowski w Koronie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Damian Ałdaś i Sebastian Kosiorowski zostali nowymi piłkarzami Korony Kielce.

Ałdaś w ostatnim czasie reprezentował barwy KS Polkowice, do którego trafił w 2009 roku z Chrobrego Głogów. 22-letni zawodnik w obecnych rozgrywkach II ligi zachodniej rozegrał 15 spotkań, w których zaliczył jedną asystę.

Ponadto nowy nabytek Korony ma na swoim koncie pięć gier w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Utalentowany pomocnik podpisał ze "Złocisto-Krwistymi" kontrakt, którzy będzie obowiązywać do końca czerwca 2016 roku.

Drugim transferem ekipy prowadzonej przez Jose Rojo Martina jest Sebastian Kosiorowski, który występuje na pozycji bramkarza. 23-letni zawodnik w przeszłości był już piłkarzem Korony Kielce. W latach 2006-08 grał w drugim zespole z województwa świętokrzyskiego, z którego trafił potem do szkockiego Motherwell FC, a w ostatnim czasie reprezentował barwy holenderskiego Helmond Sport na zapleczu Eredivisie.

Wychowanek Kolbuszowianki Kolbuszowa podpisał z "Żółto-Czerwonymi" umowę, która będzie również obowiązywać do końca czerwca 2016 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy