OFICJALNIE: Aleksandar Rogić trenerem Arki Gdynia

OFICJALNIE: Aleksandar Rogić trenerem Arki Gdynia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arka Gdynia

Władze Arki Gdynia poinformowały o nawiązaniu współpracy z Aleksandarem Rogiciem.

Serbski szkoleniowiec podpisał z klubem z Trójmiasta kontrakt ważny do 30 czerwca 2021 roku. 38-latek został w nim następcą zwolnionego Jacka Zielińskiego.

Ostatnim miejscem pracy Rogicia była Levadia. Zespół z Tallina prowadził on między listopadem 2017 a wrześniem tego roku. W 2018 zdobył z nim Puchar i Superpuchar Estonii.

W przeszłości Rogić pełnił funkcję asystenta wielu szkoleniowców, w tym Radomira Anticia, Javiera Clemente czy Milovana Rajevaca. Na tej zasadzie Serb pracował w reprezentacjach Serbii i Ghany, a także w Partizanie Belgrad, Shandong Luneng Taishan oraz Hebei China Fortune. Na koncie ma też współpracę z serbską federacją.

Po rozegraniu 11 spotkań ligowych Arka, z którą jeszcze kilka dni temu łączono Wojciecha Stawowego, ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje czternaste miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy