OFICJALNIE: Alexandar Borković w Hoffenheim

OFICJALNIE: Alexandar Borković w Hoffenheim
Redakcja
Redakcja
Źródło: Hoffenheim | Austria Wiedeń

Alexandar Borković przeszedł z Austrii Wiedeń do Hoffenheim.

Umowa Austriaka będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku. Kwota transferu nie została ujawniona.

W przyszłym sezonie „Dorfverein” zagrają w Lidze Europy, więc także i dla samego Borkovicia nadarza się nie lada wyzwanie, ale jednocześnie szansa na pokazanie się na europejskiej arenie.

21-letni środkowy obrońca, po swojej przygodzie w Wiedniu, która z okresem w drużynach młodzieżowych trwała 12 lat, decyduje się na przeprowadzkę do klubu z Bundesligi.

- Alex zwrócił się do nas z prośbą, że chciałby przenieść się do Niemiec. Oczywiście, nie chcieliśmy odbierać mu tej szansy, ma przed sobą wspaniałą karierę - oznajmił dyrektor sportowy i trener Austrii Wiedeń, Peter Stöger.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy